Dwudziesty pierwszy wiek – czas, kiedy każdy chce być fit. Każdy pragnie smukłego i zgrabnego ciała. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni robią wszystko, by osiągnąć idealne ciało – chodzą na siłownię, ćwiczą w domu, biegają, uprawiają mnóstwo sportów. Niestety – sam sport to tylko trzydzieści procent sukcesu. Co zatem jest kluczem do pozostałych siedemdziesięciu?

Dieta pudełkowa

Kluczem do wspomnianych siedemdziesięciu procent jest oczywiście zbilansowana, zdrowa dieta. Dieta pozbawiona nadmiernej ilości tłuszczów zwierzęcych, cukrów i pustych kalorii. Co zatem powinno się jeść, by pozytywnie wpływało to na organizm a przy tym spalało nadprogramowe kilogramy?

Przede wszystkim warzywa. One są źródłem witamin i mikroelementów, niezbędnych człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania. Dostarczają też cennego błonnika, który jest odpowiedzialny za przemieszczanie treści pokarmowej przez cały przewód pokarmowy. Błonnik przyspiesza metabolizm, ułatwia wypróżnianie a także obniża poziom cholesterolu. Daje również uczucie sytości, gdyż ma zdolność wiązania wody w organizmie (pokarm w jelitach pęcznieje i stąd brak uczucia głodu). Zaleca się, by go spożywać co najmniej 40 gram dziennie.

Czy zatem dieta pudełkowa wspomoże odchudzanie i dostarczy ciału odpowiednich składników odżywczych? Jak najbardziej! Zwłaszcza, że dobierają ją specjaliści z dziedziny dietetyki, którzy zajmują się zdrowym żywieniem od lat!

Na czym polega dieta pudełkowa?

Catering dietetyczny w pudełkach, to nic innego jak dowóz gotowych do spożycia posiłków pod same drzwi zamawiającego. Brzmi wspaniale, prawda? I takie też jest. Catering Maseter dba o każdego swojego klienta, dostarczając mu to, co sprawi, że poczuje się lepiej.
Najważniejsze w takiej formie diety jest to, że nie trzeba się o nic martwić: ani o zakupy, ani o przygotowywanie poszczególnych potraw.
Nie trzeba tracić na to czasu, gdyż wszystko w całości zostaje podane pod same drzwi. Obdarowany jedynie musi pamiętać, żeby dany posiłek zjeść o odpowiedniej godzinie.

Jakie konkretnie diety są dostępne?

FitMaster – dieta dla tych, którzy pragną osiągnąć idealną wagę ale również dla tych, którzy chcą ją utrzymać na obecnym poziomie.

WegeMaster – dieta dla wegan, czyli osób nie spożywających mięsa i wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego.

PaleoMaster oraz SportMaster– dieta dla osób aktywnych fizycznie ale i dla tych, którzy borykają się z nietolerancją pokarmową.

3PakMaster – dieta dla osób nie mających czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków.

Bez laktozy – dieta dla osób, które nie tolerują laktozy.

Każda dieta z dowozem do domu zawiera mnóstwo witamin i minerałów. Wspomaga codzienne funkcjonowanie organizmu i odpowiada nie tylko za świetne samopoczucie ale i za zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here