Recenzja produktu: Oxandrolon – Twoja droga do znakomitych wyników w kulturystyce

0
99

Cytrynian tamoksyfenu: niezbędny składnik terapii po cyklu

Tamoxifen Citrate, produkowany przez Hilma Biocare, należy do klasy selektywnych modulatorów receptora estrogenowego (SERM) i działa jako środek przeciwestrogenowy. Z aktywnym okresem półtrwania wynoszącym od 5 do 7 dni, ten doustny lek w postaci tabletek zawiera 20 mg cytrynianu tamoksyfenu na tabletkę.

Opis produktu:
Pierwotnie wprowadzony w 1961 roku przez ICI (obecnie AstraZeneca), cytrynian tamoksyfenu zyskał szerokie uznanie ze względu na swoją skuteczność w leczeniu raka piersi i łagodzeniu estrogennych skutków ubocznych wynikających ze stosowania sterydów anabolicznych. Oprócz raka piersi wykazał skuteczność w leczeniu raka jajnika, endometrium, prostaty i nerek, a także czerniaka i mięsaków tkanek miękkich z udziałem receptorów estrogenowych. Jako SERM, cytrynian tamoksyfenu służy jako kluczowy składnik protokołów terapii pocyklowej (PCT) stosowanych przez kulturystów w celu przywrócenia normalnego poziomu testosteronu i łagodzenia skutków supresji wywołanej steroidami.

Efekty:
Podczas PCT cytrynian tamoksyfenu odgrywa kluczową rolę, pomagając sportowcom odzyskać normalny poziom testosteronu i odzyskać libido, które mogło zostać stłumione przez stosowanie innych sterydów. Jego podwójne działanie jako antagonisty i agonisty estrogenu w różnych tkankach zapewnia kompleksową modulację działania estrogenów, przyczyniając się do przywrócenia ogólnej równowagi hormonalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here