Strój do pływania

Wybór kostiumu kąpielowego może być czasami przytłaczającym zadaniem, bowiem co roku mamy wiele nowych opcji i nowych trendów. Jednak najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie to, co uważasz za atrakcyjne i wygodne. Pamiętaj, aby wybrać nowy strój kąpielowy, biorąc pod uwagę jego jakość, dopasowanie do ciała, kolor i styl – jeśli będziesz kierować się tymi wyznacznikami, już nigdy nie będziesz się zastanawiać, jaki strój pływacki na basen lub do jeziora kupić. Wybierz strój jednoczęściowy, jeśli nie chcesz zbytnio odsłaniać ciała. Tradycyjny jednoczęściowy strój kąpielowy jest najskromniejszą opcją.

Stroje pływackie do pływania w basenie są również często lepsze do ćwiczeń, więc możesz wybrać tę opcję, jeśli planujesz uprawiać aerobik w wodzie. Taki rodzaj kostiumów kąpielowych łączy wspólny czynnik, jakim jest zasłonięcie większej powierzchni ciała niż typowy, bardziej odkryty strój kąpielowy. Niektóre kobiety muszą używać właśnie takich kostiumów kąpielowych z powodów religijnych, inne po prostu uwielbiają nie nakładać na skórę zbyt dużych ilości kremów przeciwsłonecznych.

Jeśli te problemy nie dotyczą Ciebie, a strój do pływania w jeziorze może odsłaniać nieco więcej – wybierz bikini. Jeśli czujesz się swobodnie, odsłaniając brzuch, będzie to strzał w dziesiątkę. Bikini jest najbardziej śmiałym typem kostiumu kąpielowego, ponieważ zakrywa niewielką część ciała. Oznacza to, że cały Twój brzuch i plecy będą widoczne. Jeśli czujesz się komfortowo, pokazując swoje ciało, jest to świetna opcja dla Ciebie! Możesz kupić bikini w komplecie lub oddzielnie nabyć top i majtki, takie jak, na przykład, bikini ze spódniczką bikini.

Pamiętaj, że możesz potrzebować dołu i góry o innym rozmiarze, co jest kolejnym powodem, dla którego być może lepiej będzie kupić je osobno. Musisz dobrze zmierzyć swoje ciało, aby postawić na jak najlepszy i jak najwygodniejszy komplet, w którym będzie Ci się wygodnie pływało. Kiedy już pokonasz problemy z rozmiarem, zastanów się nad kolorem. Noś ciemne kolory, jeśli chcesz optycznie zmniejszyć, i jasne kolory, aby optycznie powiększyć dowolne części Twojego ciała. Jasne kolory bardziej zwracają uwagę, podczas gdy ciemne kolory są mniej zauważalne. Wybieraj zatem jasne kolory dla części ciała, które chcesz wyeksponować i ciemne kolory dla części, które chcesz ukryć.

Możesz też oczywiście eksperymentować z kolorami i sparować czarny dół z jasną górą, aby zminimalizować dolne partie ciała i zaakcentować biust. Wszystko zależy tu wyłącznie od Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here