Endermologia - sposób na szczupłą sylwetkę

Cellulit pojawia się u wielu kobiet (najczęściej  na piersiach, brzuchu i udach) i absolutnie nie należy się go wstydzić. Winne są hormony, przede wszystkim duża ilość estrogenu.  Jednak wiele z nas cellulit denerwuje i marzymy, żeby się go pozbyć. To trudne zadanie, zwłaszcza za pomocą domowych sposobów.

Masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego? Dieta? Ćwiczenia? Peelingi? Nie musisz się poddawać, skorzystaj z endermologii. To prawdziwy przełom w zabiegach na cellulit. Przynosi duże efekty w poprawie jędrności ciała, a do tego jest to metoda bezpieczna i nieinwazyjna.

Jak działa endermologia?


Endermologia to rodzaj masażu podciśnieniowego.  Nie tylko zwalcza cellulit, ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę, ale ma także ma szereg innych zastosowań na przykład: spowalnia proces starzenia, wygładza zmarszczek, usuwania zbędne toksyny, leczy blizny, a nawet uśmierza niektóre rodzaje bólu.
Masaż stymuluje naszą skórę do produkcji włókien kolagenowych. Kolagen to jedna z najważniejszych substancji w naszej skórze – odpowiada za jej gęstość, elastyczność  i jędrność. To właśnie brak tego składnika powoduje, że z wiekiem na naszym ciele powstają zmarszczki.

Jak wygląda zabieg?


Urządzenie podciśnieniem zasysa i masuje fałdy skóry za pomocą rolek obracających się w różnych kierunkach. Pozwala to pobudzić głębokie warstwy skóry. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Efekty są widoczne już po kilku zabiegach.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, a do tego bezbolesny. Nie jest to zabieg inwazyjny (w przeciwieństwie do innych zabiegów wyszczuplających). Niektórzy odbierają go nawet jako przyjemny i relaksujący. Jedynym możliwym skutkiem ubocznym jest pojawianie się niewielkich siniaków. Niestety istnieje kilka przeciwwskazań do endermologii – należą do nich nowotwory i żylaki, niektóre choroby skóry. Zabiegu powinny unikać też panie w ciąży.
Endermologia Alliance Rzeszów
Szukasz endermologii w Rzeszowie? Warto zainwestować w dobrą jakość usług kosmetycznych, dzięki temu efekty będą optymalne i unikniemy niepożądanych skutków.
Pracownia Urody i Wdzięku to profesjonalny salon kosmetyczny, z dużym doświadczeniem, pionierzy, jeśli chodzi o endermologię w Rzeszowie. Są wyposażeni w różne rodzaje urządzeń, co daje możliwość dostosowania zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta. To gwarancja poprawy jędrności ciała.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości wykwalifikowani specjaliści posłużą Ci radą.
Tylko teraz – skorzystaj z promocyjnych cen zabiegów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here