Zalety korków piłkarskich Adidas

Korki Adidas w piłkarskim świecie od lat są symbolem niezawodności, wysokiej jakości i komfortu. Oto 5 powodów, dla których warto wybrać któryś z modeli niemieckiej marki.

Korki Adidas w piłkarskim świecie od lat są symbolem niezawodności, wysokiej jakości i komfortu. Oto 5 powodów, dla których warto wybrać któryś z modeli niemieckiej marki.

Luis Suárez, Messi, David Beckham, Zinédine Zidane czy Franz Beckenbauer – to tylko niektóre z piłkarskich legend, które występowały w korkach Adidas. Niemiecka marka od lat pozostaje uosobieniem klasycznego designu i technologii rewolucjonizujących rynek obuwia futbolowego. Poza profesjonalnymi zawodnikami, wśród klientów Adidasa jest wielu graczy, którzy na boisko wychodzą tylko z miłości do piłki. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu, bo korki Adidas mają wiele zalet. Oto 5 najważniejszych.

Buty dla każdego

Dla juniorów i seniorów. Dla profesjonalistów i amatorów. Dla tych, którzy grają na trawiastych murawach, na szutrze, na ulicy i na hali. Dla kobiet i dla mężczyzn. Korki Adidas dostępne są w ogromnej liczbie wariantów, wśród których każdy gracz znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb. Poszczególne buty różnią się nie tylko funkcjonalnością, ale też designem – niektóre z nich adresowane są do miłośników klasycznego, futbolowego wzornictwa, inne zaś do graczy, którzy preferują nowoczesny styl.

Stabilizacja stopy

Stopa poruszająca się wewnątrz buta nie tylko obniża komfort gry, ale też negatywnie wpływa na precyzję strzałów. Projektanci Adidas znaleźli na to sposób – opracowali system Dual Lock Collar. Składają się na niego dwa elementy wykonane z elastycznej tkaniny, które ustawiają stopę w odpowiedniej pozycji. Ta „wewnętrzna skarpeta” poprawia czucie piłki i minimalizuje ryzyko otarć i urazów. Doskonała jakość wykonania zapewnia stuprocentowy komfort, którego nie obniżają wystające szwy oraz inne niedoskonałości.

Rozmieszczenie kołków

Zwrotność i przyczepność to wynik między innymi rozmieszczenia kołków na podeszwie. W korkach Adidas nie musisz obawiać się, że w kluczowym momencie stracisz równowagę. Zapewni to system X-claw, który znajdziesz w modelach z linii X. Innowacyjna konfiguracja kołków została opracowana po to, byś podczas dryblingu w każdej chwili mógł zmienić kierunek, zostawiając rywali za sobą.

Bezsznurówkowa cholewka

Projektując korki Adidas, specjaliści niemieckiej marki koncentrują się na tym, by umożliwić graczom oddawanie jak największej liczby celnych strzałów. W tym celu opracowali technologię bezsznurówkowej cholewki, która zapewnia niespotykaną dotąd precyzję. Ten parametr jeszcze bardziej poprawia dobór materiałów, z których Adidas produkuje cholewki. Zarówno tekstylia, jak i wyprawiona w specjalny sposób kangurza skóra dają ci pełen komfort gry, a jednocześnie pozwalają po mistrzowsku prowadzić piłkę.

Ochrona przed bakteriami

Intensywny trening w trzydziestostopniowym upale sprzyja poceniu. Ten problem szczególnie mocno odczuwają twoje stopy – nawet w najbardziej przewiewnym bucie. By uniknąć rozwoju bakterii i związanego z nim przykrego zapachu i ryzyka odparzeń, Adidas opracował system Powerful Scent Protection. Dzięki doborowi odpowiednich materiałów wewnątrz buta, nie musisz martwić się przykrym zapachem. Bez względu na to, w jakich warunkach grasz i jak intensywne są twoje treningi. Daj z siebie wszystko, nie martwiąc się poceniem stopy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here