Gdzie zagrać w padel w Katowicach i okolicy

Mieszkasz na Śląsku i szukasz klubu sportowego, w którym możesz zagrać w padel? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w województwie śląskim nie brakuje kortów do padla. Dowiedz się, gdzie się znajdują i w jakich godzinach są czynne. A może myślisz o inwestycji w nową infrastrukturę do padla? Podpowiemy Ci, jak możesz ją zrealizować.

Gdzie zagrać w padel w województwie śląskim?

W Polsce wciąż jest niewiele miejsc, w których dostępne są korty, umożliwiające grę w padel – Katowice i woj. śląskie to region, w którym dostęp do kortów do padla jest naprawdę wygodny. Tylko mieszkańcy województwa mazowieckiego mają do dyspozycji więcej ośrodków z kortami do padla. Jednak przewaga Śląska polega na tym, że na Mazowszu korty skupione są w Warszawie bądź miejscowościach bezpośrednio z nią sąsiadujących. Na Śląsku natomiast są znajdują się w miejscowościach zlokalizowanych w różnych rejonach województwa.

Szukasz kortów? Padel – gdzie zagrać na Śląsku?

Padel Chorzów

W Chorzowie dostępne są dwa korty do padla, które zlokalizowane są przy ulicy Katowickiej 6. Korty znajdują się na wolnym powietrzu, dlatego otwarte są jedynie ciepłą porą. Jednakże sztuczne oświetlenie umożliwia korzystanie z nich wiosną i latem również w późnych godzinach wieczornych, dlatego wszyscy chętni mogą bez większych problemów znaleźć wolne terminy. Godziny otwarcia kortów do padla w Chorzowie to:

  • Poniedziałek, Środa, Piątek – 14:00-22:30
  • Wtorek, Czwartek – 8:00-22:30
  • Sobota-niedziela – 9:00-20:00

Padel Dąbrowa Górnicza

W Dąbrowie Górniczej można zagrać w padel w klubie Speed Squash Club przy ulicy Łańcuckiego 10. Tam również istnieje możliwość oświetlenia kortu po zmroku. Kort czynny jest w godzinach:

  • Poniedziałek–Piątek – 07:00-23:00;
  • Sobota–Niedziela – 08:00-20:00.

Padel Jaworzno

Kort do padla w Jaworznie w centrum sportowym Via Sport przy ulicy Wojska Polskiego 1 to jeden z najnowocześniejszych obiektów do padla w Polsce. Zadaszony kort jest otwarty przez cały rok i czynny jest w godzinach:

  • Poniedziałek–Piątek – 06:00-22:00;
  • Sobota–Niedziela – 08:00-20:00.

Padel Żory

W Żorach możesz zagrać w padel na korcie przy ulicy Folwareckiej. Kort znajduje się na wolnym powietrzu, dlatego otwarty jest wyłącznie ciepłą porą. Natomiast w sezonie, kiedy jest czynny, można korzystać z niego przez całą dobę.

Zainwestuj w nowe korty do padla w województwie śląskim

Uważasz, że kolejne korty do padla na Śląsku cieszyłyby się powodzeniem? Masz już pomysł na miejsce, w którym mogłaby powstać taka inwestycja? Prowadzisz klub sportowy i chcesz go rozwiać właśnie poprzez budowę kortów do padla? Rozpocznij współpracę z Padel Team Polska. Jest to najszybciej rozwijająca się organizacja związana z padlem w Polsce, która realizowała korty zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Współpracując z Padel Team Polska możesz postawić w swoim regionie najnowocześniejsze korty do padla, spełniająca najwyższe standardy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here