Zegarki Festina

0
3275

W życiu każdego faceta przychodzi moment wyboru zegarka. Możliwości tu jest wiele i ciężko się połapać czego tak naprawdę potrzebujemy. Dobrym wyborem może być zegarek sportowy. Łączą one w sobie zarówno bardzo dużą funkcjonalność oraz przyjemny dla oka wygląd. Obecnie na rynku można znaleźć wiele różnych zegarków sportowych. Każdy z nich będzie miał inne funkcje, możliwości a przede wszystkim wygląd.

Stawiając na uniwersalność możemy wybrać sportowy zegarek w eleganckiej oprawie. Tutaj kłania nam się firma Festina. Marka ta powstała w 1902 roku w Szwajcarii a jej nazwa mocno związana jest z łacińskim przysłowiem „festina lente” które w wolnym tłumaczeniu możemy określić jako „spiesz się powoli”. W taki oto sposób powstają eleganckie sportowe zegarki, gdzie sport możemy przyrównać do pośpiechu a elegancje do powolności. Zegarki Festina wykonane są z ogromną starannością nie jest to żaden kicz. Marka charakteryzuje się również pięcioletnią gwarancją na szkiełko w zegarku. Do tego dochodzi bardzo ważna dla wielu kwestia ceny. Szereg modeli umożliwia każdemu wybranie odpowiednego dla siebie zegarka. Powstają nawet ekskluzywne modele wykonane z osiemnastokaratowego złota. Do wyboru mamy paski skórzanie, kauczukowe oraz materiałowe, zaś dla fanów bransolet znajdą się bransolety stalowe lub ceramiczne. Zegarki Festina są z reguły wodoszczelne, tańsze modele zaczynają od 3 ATM a te najbardziej ekskluzywne kończą na 10 ATM.

Wybór zegarka na pewno nie należy do najprostszego, modeli jest nieskończenie wiele i z każdym kolejnym poprzedni przestaje być atrakcyjny. Najważniejsze przy wyborze jest sprawdzenie zegarka na własnej ręce, gdyż żadne zdjęcie nie odzwierciedli prawdziwego czasomierza na nadgarstku. Podczas poszukiwań warto zapytać w sklepie o markę Festina, ponieważ zegarki te w swojej cenie zupełnie wyprzedzają konkurencję. Warto pamiętać, aby w sklepach stacjonarnych nie sugerować się ceną, gdyż ta w sklepie internetowym może być dużo niższa. Festina jest swego rodzaju „market-makerem”, którego zdecydowanie warto sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here