Dmuchane parki wodne – czy warto wypożyczyć na wakacje

0
1348

Dmuchany park wodny to jedna z najbardziej popularnych atrakcji wakacyjnych znajdujących się nad zbiornikiem wodnym. Pojawienie się takiej dmuchanej konstrukcji w pobliżu plaży czy w obrębie basenu umila czas całym rodzinom. Dodatkowo sprzyja ruchowi fizycznemu, gdyż bardzo często dmuchany park wodny to równocześnie wodny tor przeszkód.

Od wielu lat trudnimy się wypożyczaniem dmuchanych parków wodnych. Widzimy jak dużą popularnością cieszą się nasz konstrukcje.

Czas wakacji to idealny moment na ciekawe spędzenie wolnego czasu z dziećmi, ale nie tylko, a wodny plac zabaw niewątpliwie zapewni najmłodszym wiele powodów do uśmiechu i radości.

Przechodząc do konkretów, chcemy udowodnić, że wypożyczenie dmuchanego parku wodnego to jeden z lepszych pomysłów, który niewątpliwie podwoi Twój zysk.

Krok pierwszy – jakie warunki musisz spełnić?

Po pierwsze musisz dysponować zbiornikiem wodnym o określonej długości oraz głębokości – kontaktując się z nami zapoznamy Cię z tymi parametrami.

Musisz także określić czy chcesz stworzyć park wodny wyłącznie dla dzieci czy też dla całych rodzin. Jest to bardzo istotna kwestia, gdyż poszczególne elementy różnią się nieco swoją budową.

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnych projektów, które będą łączyć ze sobą poszczególne elementy. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, więc wspólnie staramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie.

Jak widzisz warunków do spełnienia jest naprawdę niewiele, a kwestie finansowe są do indywidualnego ustalenia.

Wypożyczenie czy zakup?

Jeżeli zapoznasz się z ofertami sprzedaży dmuchanych parków wodnych, to dojdziesz do wniosku, że jest to całkiem spora inwestycja. Dodatkowo musisz wziąć pod uwagę, że jest to atrakcja sezonowa, która znajdzie swoje zastosowanie przez 2-3 miesiące w roku. Poza tym musisz liczyć się z tym, że pogoda może być bardzo kapryśna, a lato niezbyt upalne, więc może okazać się, że wodny plac zabaw będzie służyć wyłącznie przez miesiąc.

Biorąc pod uwagę powyższy aspekt na pewno dojdziesz do wniosku, że zakup wodnego parku wodnego jest mało opłacalny i taka inwestycja może się nie zwrócić. Dlatego też wypożyczenie wydaje się być najrozsądniejszą opcją, gdyż płacisz znacznie mniejszą kwotę i wypożyczasz na taki okres czasu, jaki jest dla ciebie najkorzystniejszy.

Czasami bywa tak, że po latach doświadczeń, klient wie w jakim okresie wypożyczenie parku przyniesie mu największy zysk i będzie mu się to zwyczajnie opłacało.

Forma wypożyczenia jest również świetną metodą sprawdzenia, czy taka atrakcja będzie Ci odpowiadała i czy zyska sympatię użytkowników.

Wypożycz i sprawdź, które elementy będą cieszyły się aprobatą użytkowników

Dmuchany park wodny składa się z różnych elementów, jednym z nich jest np. trampolina wodna, która swoją drogą cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Dmuchane tory przeszkód również mogą przybierać różne formy, a wypożyczenie parku gwarantuje możliwość modyfikacji – dołożenia lub usunięcia poszczególnych składowych parku wodnego.

Decydując się na zakup nie masz już takiej możliwości – kupujesz konkretne elementy, najczęściej zestaw, a każda modyfikacja łączy się z kolejnym zakupem. W przypadku wypożyczenia tor przeszkód na wodzie może wciąż zaskakiwać. Dokładanie czy wymiana elementów nie wiąże się z kolejnym dużym wydatkiem, co jest ogromną korzyścią dla klienta. Na początek możesz wybrać mniejszy zestaw, aby sprawdzić, czy jest to coś odpowiedniego dla danego miejsca. W każdej chwili możesz dokonać modyfikacji, a koszty jakie musisz ponieść są naprawdę niewielkie.

Wypożyczenie dmuchanego parku wodnego niesie najwięcej korzyści

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, że dmuchany park wodny w formie wypożyczenia to bardzo dogodna opcja dla klienta. Chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że nasi stali klienci, odkąd rozpoczęli współpracę z nami – zwłaszcza Ci, którzy prowadzą przedsiębiorstwa turystyczno-wypoczynkowe – odnotowali większy przychód, ale też rodziny z dziećmi wyrażały ogromną aprobatę w kierunku tej atrakcji. Dzieci, ale również dorośli wymieniali wiele pozytywów płynących z aktywności na wodnym torze przeszkód.

Podsumowując wypożyczenie dmuchanego parku wodnego na wakacje ma wiele zalet, które dodatkowo mogą wpłynąć na uatrakcyjnienie danego miejsca i spowodować znaczne większe zainteresowanie wśród turystów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here