Pojawiły się z wielkim hukiem na przełomie 2015 i 2016 roku, to był ich czas, który wciąż trwa. W modzie każdy wzór, kolor, fason ma swoje 5 minut, po czym znika w cieniu nowych propozycji. Tym razem jednak było inaczej. Buty Adidas NMD nie były tylko krótkotrwałym trendem, niemiecki gigant zadbał o to, aby stały się nieodłącznym elementem streetowych stylizacji. Już podczas ich premiery udowodnił, że to niezwykłe sneakersy, sprzedając 400 000 par w 1 dzień i pobijając tym samym swój życiowy rekord.

Nomady nie bez powodu nazywane są miejskimi wędrowcami. Buty Adidas NMD skierowane są przede wszystkim do osób, które poprzez swój wygląd i styl wyrażają siebie, wciąż poszukując najlepszego sposobu na uzewnętrznienie swojego temperamentu i charakteru. Są głodni nowych doświadczeń i emocji, wędrują i szukają, doskonale radzą sobie w miejskiej dżungli, jednak wciąż czegoś im brakuje… może Adidas NMD?

Designerskie sneakersy

Buty Adidad NMD  mocno wyróżniają się z oferty niemieckiego producenta. Ich design inspirowany jest progresywnymi butami treningowymi, które swoje 5 minut miały w latach 50. Pomimo wyraźnej inspiracji jest to model bardzo świeży, Adidas zaproponował coś zupełnie nowego, czego dotychczas nie było jeszcze na rynku. Przyjemny materiał Primeknit, bezszwowe wykonanie, wygląd nawiązujący do tradycyjnej… skarpety – to wszystko sprawia, że buty Adidas NMD w jeden dzień skradły serca współczesnych Nomadów.

Sprężystym krokiem

Zostały zaprojektowane i stworzone dla wędrowców, a więc muszą umożliwiać przemierzanie długich kilometrów – zawsze wygodnie i bez dyskomfortu. Buty Adidas NMD mają podeszwę składającą się z 3 elementów. Tysiące małych pęcherzyków w postaci pianki Boost tworzą zewnętrzną warstwę. Nie mogło jednak zabraknąć charakterystycznej dla sportowego brandu pianki EVA, która stanowi środkową warstwę. Z kolei dla dodatkowego skutecznego wsparcia śródstopia zastosowano klatkę z TPU. Każdy krok jest niczym krok stawiany na miękkiej poduszce, gwarancja doskonałej amortyzacji i sprężystości.

Miękkie lądowanie

Krok stawiany na miękkiej poduszce to nie tylko wygoda, lecz także bezpieczeństwo i zdrowie dla naszych stawów. Długie godziny spędzone na nogach obciążają je, szczególnie stawy kolanowe, stopy i śródstopie, a także kostki. Pianka Boost jest przełomowym odkryciem marki Adidas, uznawanym na najskuteczniejszą formę amortyzacji.

Idealnie dopasowana cholewka

Buty niczym sweter dziergany na drutach lub skarpetki? Dzięki materiałowi Primeknit buty Adidas NMD doskonale przylegają do stopy, dopasowując się do jej kształtu, jak… skarpetka! Obuwie świetnie sprawdza się podczas upałów i wysokich temperatur, ponieważ materiał jest przewiewny, co pozwala na zachowanie suchości.

Kolor, który nie pozwala o sobie zapomnieć

Swoją niesłabnącą popularność buty Adidas NMD zawdzięczają swoim wciąż nowym odsłonom. Producent oraz sklepy sportowe tj. KixPoint.com proponują coraz to ciekawsze rozwiązania, trudno się oprzeć współczesnym Nomadom Przykładem mogą być buty Adidas NMD R1 o nowoczesnej konstrukcji i odważnych detalach, z elastyczną przewiewną siateczką i technologią Boost. Kolejna ich odsłona to buty Adidas NMD R2 z wykonaną z Primeknitu cholewką, którą pozbawiono uchwytów na sznurowadła i przepleciono je bezpośrednio przez nią.

Adidas doskonale wie, jak zaskakiwać i pozostać numerem 1 przez kilka sezonów. Nic nie wskazuje na to, aby buty Adidas NMD w najbliższym czasie utraciły swoją wysoką pozycję. Królują w modzie ulicznej, z wielką pewnością siebie kreując wizerunek swój i osób, które z dumą je noszą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here